
Det er ikke gull alt som glitrer, men Nokias Gold Edition av 6700-modellen stråler av deilig glitrende glam og faktisk av 20 karats ekte gullbelegg. Dette må jo være årets Grand Prix-mobil!
Nokia 6700 Gold edition er en mobiltelefonen så glansfull og skinnende, at den setter oss i perfekt Grand Prix-form.
På med gylne sko, slufser i håret og frem med mikrofonen. I tillegg til å være blikkfang kommer den med en rekke nyttige funksjoner - for først og fremst er det jo en god mobiltelefon. Orginalversjonen i Chrome fikk fem på terningen da den ble testet.
Med sitt fantastiske design er denne telefonen noe for deg som ønsker å skille deg ut fra mengden.
Ta gode bilder enkelt med kamera på 5 megapiksler, last opp nettsider raskt og få utmerket ringekvalitet.
Snakk i opp til fem timer, og med innebygd støyreduksjon blir du hørt klart og tydelig. Surf på nett, last ned kart og hold deg oppdatert eller del bilder gjennom sosiale nettverk som Facebook og YouTube.
Vi sier bare: Because my heart is yours, I’ll never leave you. Though we are far apart I’m by your side...
Tips en venn om denne saken.
Jeg er 35 år bor i Bergen. Røyker ikke, glad i god vin, har to hunder og en datter på fem.
Statsministeren satt askefast i New York og benyttet anledningen til å teste sitt nye arbeidsverktøy.
Navn: Marve Almar Fleksnes. Mor: Magnhild Moder'n Fleksnes. Vordende sønn: Elvis Fleksnes.